KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409151

nr 1440 9151

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 96. Olja på duk, landskap, 49x69cm, yttermått inklusive ram: 58x78cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 december 2021
kl 20:16:37

20/12 18:30:51 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson